Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Айвазовського 4
(067) 736-48-34, (067) 175-21-81
Пн.- Пт.: 8.00-17.00, Сб. НД - вихідні

Будівництво "під ключ" у Вінниці

Якісне будівництво у Вінниці

     Компанія ПП «Рослана» займається будівництвом будинків у Вінниці і області тривалий час! Котеджі, будинки - це основна наша робота, і робимо ми її на совість! Будівельні матеріали - цегла, пінобетон, газоблок? Як же будуються заміські будинки з цегли? З чого почати будувати? Які матеріали вибрати? На ці та багато інших питань Ви знайдете відповідь в нашій компанії. Стабільність і якість виконання робіт, звичайно ж, важливі, але і будівництво повинно бути недорогим. Ми будуємо «під ключ» з максимальною вигодою і оптимальною ціною для Вас. Що значить будівництво під ключ?

     Образно кажучи, будівництво заміських будинків під ключ це коли компанія - забудовник починає роботу на порожньому земельній ділянці, а в кінці своєї праці власникам ключі від їх нового будинку який повністю готовий для заселення, варто лише обставити його меблями і декорувати в відповідно до своїх смаків.

     Будівництво «під ключ» включає повну комплектацію об'єкта будівництва матеріалами, обладнанням для підведення комунікацій, загальнобудівельні, оздоблювальні, сантехнічні та інші види робіт. Роботи починаються з планування земельної ділянки та розробки грунту, заливки фундаменту, підняття стін, перекриттів, перегородок і даху. Зведена конструкція гідро- і теплоізолюється, отримує вентиляційні канали, електричну розводку, системи водопроводу, каналізації, опалення. Оформляються віконні та дверні прорізи, вирівнюються підлоги, стелі і стіни з їх обробкою. Будівля також піддається шумоізоляції. Завершується зведення будинку облицювальними і фарбувальними роботами.

© 2021 СуперДовідка. Всі права под захистом. Розробка сайта СуперДовідка