Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Айвазовського 4
(067) 736-48-34, (067) 175-21-81
Пн.- Пт.: 8.00-17.00, Сб. НД - вихідні

Оренда спецтехніки у Вінниці

Оренда будівельної та дорожньої спецтехніки

      Сьогодні оренда спецтехніки є оптимальним рішенням для організацій, які займаються будівництвом. Адже будівництво, в яких би масштабах воно не здійснювалося, немислимо без такої спеціальної техніки та обладнання. Компанія "Рослана" рада запропонувати Вам послуги з оренди будівельної та вантажні перевезення вантажів, спеціальної техніки та обладнання у Вінниці та Вінницькій області. Наша організація виробляє земляні роботи, риття котлованів, знесення будіинків із застосуванням екскаваторів і навантажувачів обладнаних гідромолотами, вивезення непотрібного грунту і будсміття самоскидами а також підйомні роботи із застосуванням автокранів та автовишок.

     Нашим клієнтам пропонується оренда будівельних машин на будь-який термін: від однієї зміни для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Протягом дії договору з оренди спецтехніки нашим клієнтам гарантується "повний" технічний сервіс для орендованого обладнання. Гнучка система оплат та знижок при тривалій оренді техніки дозволяють нам взаємовигідно працювати з нашими клієнтами. Наша компанія рада запропонувати Вам повний спектр послуг з оренди спеціальної техніки для проведення будівельних і дорожніх робіт і пропонує наступні види машин:

     Функціональність нашої техніки досить різноманітна. Наші машини дозволяють здійснювати різні будівельні, муніципальні, землерийні роботи, вантажоперевезення, знесення споруд , вивезення будівельного сміття і грунту, дорожні роботи, перевезення вантажів і спецтехніки, вантажно-розвантажувальні роботи і багато другого. Використання спецтехніки при вищевказаних роботах є необхідною умовою.

     Нашими клієнтами на сьогоднішній день є як великі будівельні та виробничі компанії Вінниці і області, представники малого та середнього бізнесу так і приватні окремі замовники.

     У нас досить великий досвід таких робіт в сфері послуг спецтехніки. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати спецтехніку, яка Вам потрібна і забезпечать якісне виконання замовлення.

© 2021 СуперДовідка. Всі права под захистом. Розробка сайта СуперДовідка